info@iskenderunmasajsalonu.com  |  0532 235 9426
Takip Edin:

Hakkımızda

Tam teşekkürlü profesyonel anlamda hizmet vermesi açısından ilk olma özelliğini taşıyan Çınar Spa İskenderunlulara hizmet vermektedir. Misafirlerini kapıdan içeriye girdikleri andan itibaren çok farklı duygular yaşatmayı hedefleyen spa merkezi, deneyimli kadrosuyla su ile gelen sağlığı sizlerle buluşturuyor. İskenderun merkezde 2 yıldan beri hizmet Çınar Spa’nın Genel Müdürü Kemal Akdemir’dir.


Bay ve bayanlara yönelik hizmet verilen Çınar Spa da çalışan personeller profesyonel bilgi ve birikimli, sertifikalı fizyoterapistlere sahip, masaj, Türk hamamı, buhar odası, kapalı havuz ve sauna hizmeti vermektedir. Bay bayanın aynı anda hizmet alabileceği aile odalarının bulunduğu spa merkezinde aynı anda beş kişiyle birden hizmet verilebiliyor. Çınar Spa Havuz ihtiyacını karşılayabilmek için Casmin Otel’de de faaliyete başladı. Casmin Oteldeki Spa Merkezi Genel Müdürü Kemal Akdemir, yapmış oldukları profesyonel Spa işletmesini Casmin Otelle de buluşturdu.


Casmin Otelde, Kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, buhar odası ve seans odaları mevcut. Türk Çınar Gold hamamında aynı anda 25 kişi yararlanabiliyor. Yapılan masajlar sertifikalı fizyoterapistler tarafından; bel ağrısı, boyun fıtığı ve eklem ağrıları tedavisi hizmetini sunuyor. Çınar spa merkezinde bulunan doktor balıklar, ayaklarda mantar, egzaman ve sedef hastalıklarının tedavisinde kullanılırken ayrıca sülük tedavisi de mevcuttur.


Kişilerin problemlerine göre her türlü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ve sağladıklarının daha iyiye girmesi amacıyla kurulan spa merkezinde, ileriye dönük projeleriyle kaliteli hizmet verilerek bölgede marka olmak için çalışılıyor. Hijyenin ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, rahatınız için özel dizayn edilmiş odalarda, günün stresinden sizleri alıkoyacak ve kendinizi her şeyden uzak, sağlıklı ve rahat hissedeceksiniz. Çınar Spa’da bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak, İskenderun’da eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuluyor.